Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 20 180х200 (FT20.21.042)
від 22 698 до 30 264 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Flitex Ivory Latex Coconut 20 20
Характеристики
Flitex Ivory Latex Coconut 20 180х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Ivory Latex Coconut 20 180х200
Сортувати
Матрац безпружинний Ivory Latex Coconut (20 см) 180x200 (FT20.21.042) | 22 698 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 180х200х20 (FT20.21.042) | 25 724 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 180*200*20 | 25 724 грн. |
Матрац Flitex Ivory Latex Coconut 180х200х20 (FT20.21.042) | 30 264 грн. |
Закрити
Рекомендуємо