Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний садовий інструмент   /   Лопати   /   FLO

Лопата FLO 35810

Фото - Лопата FLO 35810
Фото 3
FLO 35810
Тип
садова / будівельна
Форма
штикова
Матеріал полотна
сталь
Діаметр тулейки
32 мм
Матеріал черешка
сталь
Рукоятка
D-подібна
Ергономічний вигин
Прогумована рукоятка
Довжина лопати
1180 мм
Вага
1760 г
Дата додавання на E-Katalog
березень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.

Купити FLO 35810

Лопата штикова Flo трапецевидна з металевим держаком 118 см (35810)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 259 грн.

Лопата штикова FLO 28х19,5 см (35810)

Маркетплейс: Rozetka.ua  FTC-GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 386 грн.

Лопата штикова FLO 28х19,5см (35810)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Відбудуй З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 063 грн.

Динаміка цін на FLO 35810