Лопата Cellfast BASIC (40-252) (40-252)
Cellfast BASIC (40-252) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast BASIC (40-252)
Усі ціни 25 →Лопата штикова Cellfast Economic New з держаком 20 см 40-252 | 977 грн. |
Лопата штикова Cellfast Basic, 112,5 см (40-252) | 620 грн. |
Лопата штикова CELLFAST Basic, 112.5см, 1.85кг 40-252 | 675 грн. |
CELLFAST Basic, 112.5 см, 1.85кг (40-252) | 620 грн. |
CELLFAST Basic, 112.5 см, 1.85кг (40-252) | 620 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →