Сучкоріз Flora 5022654
Фото 3 |
Flora 5022654 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flora 5022654
Усі ціни 7 →Сучкоріз контактний FLORA сталеві рукоятки 762мм (5022654) 5022654 | 669 грн. |
Кусторез Flora контактный стальные рукоятки 762мм (5022654) 5022654 | 742 грн. |
Секатор Flora контактний сталеві рукоятки 762мм (5022654) 5022654 | 667 грн. |
Flora Секатор Flora контактний сталеві рукоятки 762мм (5022654) 5022654 | 667 грн. |
Гілкоріз Flora контактний 762 мм (5022654) | 669 грн. |
Сучкоріз контактний сталеві рукоятки 762мм FLORA (5022654) | 669 грн. |
Секатор Flora контактний сталеві рукоятки 762мм (5022654) | 989 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →