Сучкоріз Vitals LS-685-01 (163192)
Відео 1Фото 5 |
Vitals LS-685-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals LS-685-01
Сучкоріз Vitals Master LS-685-01 (163192) | 586 грн. |
Гілкоріз з ковадлом Vitals Master LS-685-01 (163192) | 616 грн. |
Гілкоріз з ковадлом Vitals Master LS-685-01 (29-56-163192) | 720 грн. |
Гілкоріз з ковадлом Vitals Master LS-685-01 | 703 грн. |
Сучкоріз з ковадлом Vitals Master LS-685-01 | 586 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →