Сучкоріз Technics 71-021
Technics 71-021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics 71-021
Cучкоріз TECHNICS 700мм з кругл.ручками зріз косий d=30мм 71-021 | 647 грн. |
Гілкоріз садовий Technics 71-021 720 мм | 616 грн. |
Сучкоріз 71-021 косий зріз круглі ручки 700 мм TECHNICS 72775 | 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →