Сабвуфер Focal JMLab Sub Air
Фото 5 |
Focal JMLab Sub Air
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:110 Вт
Частотний діапазон:40 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики Sub Air
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Sub Air
Усі ціни 14 →Focal Sub Air Black офіційна гарантія | 24 599 грн. |
Сабвуфер активний Focal Sub Air White | 33 001 грн. |
Домашній кінотеатр Focal SUB Air czarny | 27 347 грн. |
Focal SUB Air czarny | 26 680 грн. |
Focal SUB Air czarny | 27 347 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →