Сабвуфер Focal JMLab Cub Evo
Фото 9 |
Focal JMLab Cub Evo
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:35 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики Cub Evo
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Cub Evo
Усі ціни 6 →Focal Cub Evo Black офіційна гарантія | 15 699 грн. |
Сабвуфер Focal CUB EVO Black | 16 000 грн. |
Focal Cub Evo czarny | 19 200 грн. |
Focal Cub Evo czarny | 19 680 грн. |
Focal Cub Evo czarny | 20 160 грн. |
Домашній кінотеатр Focal Cub Evo czarny | 19 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →