Сабвуфер TAGA Harmony Thunder SW-12 (SW-12)
Фото 3 |
TAGA Harmony Thunder SW-12
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:350 Вт
Частотний діапазон:30 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики Thunder SW-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Thunder SW-12
Усі ціни 14 →Сабвуфер активний Taga Harmony Thunder SW-12 Black | 27 000 грн. |
Taga Harmony Thunder SW-12 Black офіційна гарантія | 28 699 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony Thunder SW-12 Black | 27 007 грн. |
Домашній кінотеатр Taga Harmony Thunder Sw-12 Czarny | 27 347 грн. |
Taga Harmony Thunder Sw-12 Czarny | 26 680 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →