Тепловий насос Fondital Procida AWM T 16 15 кВт
Fondital Procida AWM T 16 15 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fondital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fondital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fondital Procida AWM T 16
Ціни на Fondital Procida AWM T 16 |
---|---|---|---|---|
Fondital Procida AWM X 10 10 кВт | від 283 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Fondital Procida AWM T 12 12 кВт | від 332 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Fondital Procida AWM T 14 14 кВт | від 353 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Fondital Procida AWM T 16 15 кВт | від 370 490 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →