Стрічкова шліфмашина Forte BS 7690 VF 37852
Forte BS 7690 VF 37852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte BS 7690 VF 37852
Усі ціни 11 →Шлифмашина ленточная Forte Bs 7690 Vf | 1 975 грн. |
Шліфувальна машина стрічкова Forte BS 7690 VF | 3 350 грн. |
Шліфувальна машина Forte BS 7690 VF 900Вт (37852) | 2 282 грн. |
Шлифовальная машина Forte BS 7690 VF 900Вт (37852) 37852 | 2 100 грн. |
Шліфувальна машина Forte BS 7690 VF 900Вт (37852) 37852 | 2 348 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →