Болгарка Forte AG 11-125 VL (123609)
Відео 1Фото 2 |
Forte AG 11-125 VL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 11-125 VL
Усі ціни 10 →Шлифмашина угловая Forte Ag 11-125 Vl 1100Вт 125мм | 1 378 грн. |
Шлифовальная машина Forte AG 11-125 VL, 1100Вт, 125мм (123609) 123609 | 1 362 грн. |
Шліфувальна машина Forte AG 11-125 VL, 1100Вт, 125мм (123609) 123609 | 1 389 грн. |
Болгарка Forte AG 11-125 VL 123609 | 1 401 грн. |
Forte AG 11-125 VL AG11-125VL | 1 389 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →