Стрічкова шліфмашина Forte BS 5314 VG-3F 96477
Forte BS 5314 VG-3F 96477 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte BS 5314 VG-3F 96477
Усі ціни 9 →Шлифмашина ленточная Forte BS 5314 VG-3F (96477) | 1 820 грн. |
Шліфувальна машина Forte BS 5314 VG-3F 1400Вт (96477) | 2 326 грн. |
Шлифовальная машина Forte BS 5314 VG-3F 1400Вт (96477) 96477 | 2 623 грн. |
Шліфувальна машина Forte BS 5314 VG-3F 1400Вт (96477) 96477 | 2 623 грн. |
Стрічкова шліфмашина Forte BS 5314 VG-3F | 2 617 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →