Шліфувальна машина Forte DWS 225 VLB 91677
Фото 7 |
Forte DWS 225 VLB 91677 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte DWS 225 VLB 91677
Шлифмашина полировальная Forte DWS-225-VLВ (91677) | 5 685 грн. |
Машина шліфувальна Forte DWS-225-VLВ | 5 262 грн. |
Шліфмашина для стін Forte DWS-225-VLВ 112356 | 5 243 грн. |
Шліфувальна машина для стін Forte DWS-225-VLB 800 Вт | 6 299 грн. |
Шліфмашина для стін Forte DWS-225-VLВ | 6 163 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →