Відбійний молоток Forte DH 15-15 (107348)
Forte DH 15-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte DH 15-15
Усі ціни 8 →Отбойный молоток Forte DH 15-15 (107348) | 3 185 грн. |
Відбійний молоток Forte SDS-MAX - DH 15-15 (107348) | 3 437 грн. |
Отбойный молоток Forte SDS-MAX - DH 15-15 (107348) 107348 | 3 268 грн. |
Відбійний молоток Forte SDS-MAX - DH 15-15 (107348) 107348 | 3 357 грн. |
Forte Відбійний молоток Forte SDS-MAX - DH 15-15 (107348) 107348 | 3 357 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →