Відбійний молоток Metabo DMH 290 Set 601561500
Metabo DMH 290 Set 601561500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DMH 290 Set 601561500
Усі ціни 7 →Пневматичний відбійний молоток Metabo DMH 290 Set (601561500) | 7 913 грн. |
Пневматичний відбійний молоток Metabo DMH 290 Set 601561500 | 7 914 грн. |
Отбойный молоток пневматический Metabo DMH 290 Set в чемодане 601561500 | 6 942 грн. |
Пневмомолоток Metabo DMH 290 Set 601561500 | 7 914 грн. |
Молоток пневматический Metabo DMH 290 с аксессуарами (601561500) | 7 914 грн. |
Пневматичний відбійний молоток Metabo DMH 290 Set (2900 уд/хв) (601561500) | 7 914 грн. |
Пневматичний відбійний молоток Metabo DMH 290 Set, 3 зубила в комплекті, 3 | 8 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →