Бетонозмішувач Forte EW6140P 140 л
Forte EW6140P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte EW6140P 140 л
Усі ціни 13 →Бетономешалка Forte EW6140P | 8 691 грн. |
Бетономішалка Forte EW6140P 140 л (37432) | 9 548 грн. |
Бетонозмішувач Forte EW6140P | 10 000 грн. |
Бетонозмішувач FORTE EW6140P, 140л | 14 883 грн. |
Бетонозмішувач Forte EW6140P 2494 | 8 752 грн. |
ще 8 пропозицій
2 2 2 0 |
Їх немає. Зварювання виконане на прихватках. Інструкція зі збирання бетономішалки не відповідає даному товару. Кріплення не відповідає товару. Отвори на нижньому півбаку не сходяться між собою. Ущільнювач весь кривий, не встановити правильно, вода витікає через ущільнювач на напівбаку. Відсутні настановні мітки на верхньому та нижньому півбаку. Великий люфт на поворотному кермі. Метал на силовій конструкції не більше – 2 мм. Вадим Борисов: користуюся Forte EW9180P менше місяця |
название мешалка реально печальная.. подходит разви что не для стройки а для детского сада мешать в песочнице болото... По факту она очень нужная и слабенькая, как только ты полную загружаеш она начинает кричать не своим криком , подшипники и ремни внутри просто сума сходят, это только начало.... .после 10-20 выворотов метал начинает прогибаться, и вы просто не понимаете в некоторых моментах почему она не работает, а все просто выворачивает звезды и ремень не имеет соприкосновения с мотором и все... ты начинаеш ее крутить и т.д... сама чаша тоже тонкая как попа мира... бывает ребята забыли идеально вымыть и на сел день молотком оббивают то вместе с раствором вылетает и болты нижнии.. о вмятинах от легких ударов я вообще молчу... о слабых кнопках я вообще молчу, мы за 3 месяца использования меняли уже раз 5 кнопки.. они просто сгорают, не выдерживают напряжения и плавятся и сгорают .Вообщем по мешалке что то хорошее сказать тяжело, она просто дешевая и говняная Alex: |
Працював все літо-2019 газон піску і також щебеню перекрутив на ура. Головне не перевантажувати 3 цебра піску і 3 щебені на цементо це їй по силі. Слабка рама по неакуратності зігнув довелося підварити підсилити. За обсягом цієї роботи нічого не підтягував і не регулював. Для будинку і невеликого об'єму помічниця все я дуже задоволений. Крихка рама рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
anonim
26 грудня 2017, 18:15
Мені потрібна пласмас. защіта що прикривае двигун +вентилятор до ціеї моделі #
на змішувач упав важкий металевий забор але все працюе чітко EW2125P
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Модификації Forte EW6140P
Ціни на Forte EW6140P |
---|---|---|---|---|
Forte EW2125P 125 л | від 7 300 грн. | 18 пропозицій | ||
Forte EW6140P 140 л | від 7 790 грн. | 13 пропозицій | ||
Forte EW8160P 160 л | від 9 000 грн. | 10 пропозицій | ||
Forte EW9180P 180 л | від 9 288 грн. | 17 пропозицій | ||
Forte EW1200P 200 л | від 11 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
бетономішалки. Поворотне кермо та механізм вказано від іншої моделі. Нижній і верхній напівбак неможливо зібрати правильно,
т.к. деякі отвори зміщені один до одного. Відсутні настановні мітки на напівбаку для правильної
складання лопатей. Мотор кріпиться всього на 2-х болтах, через що є люфт при навантаженні.
І найголовніше, що цю бетонозмішувач Forte ніхто і ніколи не збирав. Тому що її неможливо зібрати.