Бетонозмішувач Vitals CM 180A 180 л (82758)
Фото 4 |
Vitals CM 180A |
|
Педаль для фіксації барабана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals CM 180A 180 л
Усі ціни 6 →Бетономешалка Vitals Cm 180a | 12 379 грн. |
Бетонозмішувач Vitals Cm-180a (82758) | 12 440 грн. |
Бетонозмішувач Vitals Cm 180a 82758 | 12 440 грн. |
Бетономішалка Vitals Cm-180a | 14 928 грн. |
Бетонозмішувач Vitals Cm-180a | 12 440 грн. |
Бетономешалка Vitals Cm 180a | 11 196 грн. |
чудова машинка. слабка рама. користуюся Vitals CM 180A тиждень рекомендую купити обов'язково
А в чем разница между 125 л и 140 л ? Почитайте разницу. Отличий почти нет, кроме цифры : elektronmoto.com.ua |
Додати відгук
Модификації Vitals CM 180A
Ціни на Vitals CM 180A |
---|---|---|---|---|
Vitals CM 125A 125 л | від 10 044 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals CM 140A 140 л | від 10 620 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals CM 160A 160 л | від 10 980 грн. | 6 пропозицій | ||
Vitals CM 180A 180 л | від 11 196 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →