Стабілізатор напруги Forte HDR-1000 1 кВА (72445)
Forte HDR-1000 1 кВА
Тип:релейний
Потужність:1 кВА
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Forte HDR-1000 1 кВА
Усі ціни 12 →Стабілізатор напруги Forte HDR-1000 107933-12 | 2 636 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Forte HDR-1000 (72445) | 2 320 грн. |
FORTE HDR-1000 | 2 454 грн. |
Forte HDR-1000 (600Bт) | 2 455 грн. |
СТАБИЛИЗАТОР релейный (1 ф) - hdr-1000 (600Bт) (forte) | 2 520 грн. |
ще 7 пропозицій
Придбав цей стабілізатор безпосередньо для котла, працює стабільно, реле "клацає" не голосно, навіть перебуваючи поряд - не дратує. Постійно тримає 220 вольт, не стрибає вище/нижче 218-223 вольт, незважаючи на величезні стрибки напруги. Виглядає дуже стильно та компактно, гармонійно впишеться у практично будь-який інтер'єр. Тепер котел перестав вставати в аварійний режим і працює як годинник. Тихо та стабільно працює, стильний дизайн Не виявив Michel: користуюся Forte HDR-1000 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →