Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт (EL122400012)
Фото 7 |
REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 800 Вт
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт
Усі ціни 31 →Real-El REAL-EL STAB ENERGY-1000 (EL122400012) | 1 899 грн. |
Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-1000 Black EL122400012 | 1 899 грн. |
Стабилизатор real-el stab energy-1000 (el122400012) | 1 944 грн. |
Стабилизатор напряжения REAL-EL STAB ENERGY-1000 | 1 804 грн. |
Стабилизатор REAL-EL STAB ENERGY-1000 (EL122400012) EL122400012 | 1 664 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REAL-EL STAB ENERGY-1000
Ціни на REAL-EL STAB ENERGY-1000 |
---|---|---|---|---|
REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 499 грн. | 24 пропозиції | ||
REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт | від 1 636 грн. | 31 пропозиція | ||
REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 2 318 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →