Стабілізатор напруги Aruna SDR 1000 1 кВА / 600 Вт (90202)
Aruna SDR 1000 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Aruna SDR 1000 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 10 →Стабилизатор напряжения Aruna SDR 1000 SM | 3 413 грн. |
Cтабілізатор напруги Aruna SDR1000 SM | 3 313 грн. |
Стабилизатор напряжения Aruna SDR 1000 | 1 821 грн. |
Стабилизатор напряжения Aruna SDR 1000 Wall | 1 876 грн. |
Cтабілізатор напруги Aruna SDR 1000 WALL | 1 822 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aruna SDR 1000
Ціни на Aruna SDR 1000 |
---|---|---|---|---|
Aruna SDR 500 0.5 кВА / 300 Вт | від 1 492 грн. | 12 пропозицій | ||
Aruna SDR 1000 1 кВА / 600 Вт | від 1 663 грн. | 10 пропозицій | ||
Aruna SDR 2000 2 кВА / 1200 Вт | від 2 245 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →