Торцювальна пила Forte MS 210 (77399)
Відео 2 |
Forte MS 210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte MS 210
Усі ціни 17 →Торцовочная пила Forte MS-210 | 4 391 грн. |
Пила дискова торцювальна FORTE MS - 210 | 6 229 грн. |
FORTE MS-210 | 4 307 грн. |
Торцювальна пила Forte MS-210 1.4кВт, 210мм (77399) 77399 | 4 277 грн. |
Торцювальна пила Forte MS-210 1.4кВт, 210мм (77399) 77399 | 4 581 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди