Ланцюгова пила Forte FGS 41-16 Industry Line (77653)
Відео 1Фото 7 |
Forte FGS 41-16 Industry Line |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte FGS 41-16 Industry Line
Усі ціни 18 →Пила бензинова Forte FGS41-16 (77652) 77652 | 3 399 грн. |
Бензопила Forte FGS41-16 Industry Line (77652) | 2 635 грн. |
FORTE FGS41-16 | 2 780 грн. |
Forte FGS41-16 | 2 664 грн. |
Бензопила ланцюгова FORTE FGS 41 - 16 | 2 781 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди