Циркулярна пила Forte CS 200 TS (38635)
Фото 3 |
Forte CS 200 TS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte CS 200 TS
Усі ціни 21 →Пила дисковая Forte CS 200 TS (38635) | 3 564 грн. |
Дисковая пила Forte Cs 200 Ts | 3 603 грн. |
Пила дискова торцювальна FORTE CS 200 TS | 5 211 грн. |
ПИЛА дисковая - cs 200 ts (1800Вт, 200мм) (forte) | 3 582 грн. |
Forte CS 200 TS (38635) | 3 534 грн. |
ще 16 пропозицій