Ланцюгова пила Forte FGS 59-18 MG Industry Line (90867)
Forte FGS 59-18 MG Industry Line |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte FGS 59-18 MG Industry Line
Усі ціни 6 →Пила бензинова Forte FGS59-18MG (90868) 90868 | 3 799 грн. |
Бензопила Forte FGS 59-18 MG (90867) FGS 59-18 MG (90867) | 4 081 грн. |
Бензопила Forte FGS59-18MG Industry Line 90868 | 3 439 грн. |
Бензопила ланцюгова Forte FGS59-18MG 2,9 кВт 45 см | 4 062 грн. |
Бензопила Forte FGS59-18MG Industry Line | 4 161 грн. |
Бензопила Forte FGS59-18MG | 3 633 грн. |