Свердловинний насос Forwater 3SEm 122-0.55
Forwater 3SEm 122-0.55 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater 3SEm 122-0.55
Усі ціни 10 →Forwater Forwater 3SEm 122-0.55 кВт (CV024292) | 11 299 грн. |
Насос глубинный Forwater 3SEm 122-0.55 кВт с кабелем 40 м + встроенный конденсатор (без пульта) CV024292 CV024292 | 12 554 грн. |
Насос глубинный Forwater 3SEm 122-0.55 кВт с кабелем 40 м + вмонтированный конденсатор (без пульта) Forwater 3SEm 122-0.55 к | 13 809 грн. |
| 12 554 грн. |
| 10 671 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →