Свердловинний насос Optima 4SDm 3/20 (000014133)
Відео 1Фото 4 |
Optima 4SDm 3/20 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SDm 3/20
Усі ціни 39 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SDm3/20 1500Вт | 8 997 грн. |
Насос свердловинний Optima 4SDm3/20 1.5 кВт (171013032229) 171013032229 | 8 997 грн. |
Насос скважинный Optima 4SDm3/20 1,5 кВт 145м + пульт+кабель 1,5м New | 8 986 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SDm3/20 1,5 кВт 145м | 16 431 грн. |
Насос свердловинний з підв. стійк. до піску OPTIMA 4SDm3/20 1.5 кВт 145м + | 16 431 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 3/20
Ціни на Optima 4SDm 3/20 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 797 грн. | 42 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 102 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 649 грн. | 45 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 40 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →