Поверхневий насос Forwater JSW 15M
Forwater JSW 15M відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater JSW 15M
Усі ціни 8 →Forwater Forwater JSW 15M 1,5 кВт | 4 381 грн. |
Насос поверхневий Forwater JSW 15M 1.5 кВт | 4 381 грн. |
Насос поверхневий Forwater Pedrollo (AS) JSW 15 М 1,1 кВт (10М-1) | 4 173 грн. |
Forwater Forwater Pedrollo (AS) JSW 15 М 1,1 кВт (10М-1) | 4 173 грн. |
Насос поверхневий Forwater Pedrollo (AS) JSW 15 М 1.1 кВт (10М-1) | 4 173 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Forwater JSW 15M:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →