Поверхневий насос Sprut MRS-S3
Sprut MRS-S3 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut MRS-S3
Усі ціни 6 →Насос поверхностный SPRUT MRS-S3 | 5 295 грн. |
Sprut Насос центробежный самовсасывающий Sprut MRS-S3 (0018) | 4 887 грн. |
Поверхневий електронасос Sprut MRS-S 3 | 5 140 грн. |
Поверхневий багатоступінчастий насос SPRUT MRS-S 3 | 5 145 грн. |
Поверхневий насос SPRUT MRS-S 3 потужність 750 Вт: напір 30 м: продуктивні | 5 431 грн. |
Насос поверхневий Sprut MRS-S 3 | 4 413 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Sprut MRS-S3:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель MRS3-S3/AISI316 — оснащена валом з нержавіючої сталі AISI316
Модификації Sprut MRS-S3
Ціни на Sprut MRS-S3 |
---|---|---|---|---|
Sprut MRS-S3 | від 4 413 грн. | 6 пропозицій | ||
Sprut MRS-S4 | від 5 197 грн. | 7 пропозицій | ||
Sprut MRS-S5 | від 7 286 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →