Душова система REA Lugano REA-P9301
Фото 7 |
REA Lugano REA-P9301 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Lugano REA-P9301
Усі ціни 11 →Душовий комплект прихованого монтажу Rea Lugano чорний REA-P9301 | 5 583 грн. |
Душова система REA LUGANO BLACK + BOX прихованого монтажу rea-00000000642 | 5 808 грн. |
Душова система прихованого монтажу REA LUGANO BLACK + BOX REA-P9301 із вер | 5 808 грн. |
Душовий гарнітур REA LUGANO BLACK + BOX чорний матовий REA-P9301 | 5 808 грн. |
Душевая система REA LUGANO BLACK + BOX скрытого монтажа rea-00000000642 | 5 808 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →