Об'єктив Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon
Відео 8Фото 1 |
Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon |
|
Світлий ультраширик у всепогодному виконанні під лігу кропнутих бездзеркальних фотоапаратів Fuji. У зв'язці з відповідною камерою об'єктив веде зйомку на еквівалентній фокусній відстані 24 мм.оптично ширик сконструйований з 13 елементів в 11 групах. Два з них Асферичні, ще дуо - з низькодисперсійного скла з наднизьким коефіцієнтом розсіювання. На додачу на передню лінзу об'єктива нанесено фірмове покриття Nano-Gl для зменшення відблисків і райдужним ореолів, коли світло падає під кутом.
Блок автофокусування на борту моделі приводиться в дію високомоментному електромотору без сердечника. Він забезпечує швидкість наведення на різкість 0.11 сек. з дистанції від 15 см.наявність різьблення діаметром 67 мм дозволяє використовувати спільно з шириком поляризаційні або ND-фільтри. Довжина і діаметр у об'єктива приблизно однакові (близько 73 мм), а його вага становить 375 г.Модель послужить відмінним придбанням для пейзажистів, адептів жанрів інтер'єрної та архітектурної фотографії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon
Усі ціни 32 →Об'єктив Fujifilm XF 16mm f/1.4 R (16463670) | 34 929 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Fujifilm Xf 16mm f/1.4 R Wr | 36 686 грн. |
Объектив для фотоаппарата Fujifilm Xf 16mm f/1.4 R Wr | 36 273 грн. |
Об'єктив Fujifilm XF-16 mm f/1.4 R WR (16463670) 16463670 | 40 959 грн. |
FUJIFILM XF 16mm f/1.4 R WR | 40 959 грн. |