Об'єктив Fujifilm 16mm f/2.8 XF R WR Fujinon (16611667)
Фото 4 |
Fujifilm 16mm f/2.8 XF R WR Fujinon |
|
Недорогий фікс-об'єктив з широким кутом поля зору - 24 мм в еквіваленті повного кадру. Підходить для використання в зв'язці з бездзеркальними камерами системи Fujifilm X. Модель націлена на зйомку пейзажів, архітектури, фотографування в приміщеннях. Сильні сторони "шіріка" -висока різкість від краю до краю кадру, цікавий малюнок боке завдяки 9 - пелюсткової конструкції діафрагми, пило-і вологозахист корпусу.
На додачу для Fujifilm 16mm f / 2.8 XF R WR заявлена морозостійкість — об'єктив зберігає працездатність при показаннях ртутного стовпчика вуличного термометра до -10 °С.в об'єктиві встановлений швидкий і точний кроковий мотор автофокусування з безшумною наводкою на різкість як при фото-, так і при відеозйомці. Фокусування у моделі внутрішня, тобто передній лінзоблок у неї не переміщається. Об'єктив комплектується пластиковою пелюсткової блендою, додатково до нього можна докупити відповідні світлофільтри діаметра 49 мм.важить ширококутник всього-на-Всього 155 г. Розміри його корпусу складають 60 мм в діаметрі і 45 мм в довжину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm 16mm f/2.8 XF R WR Fujinon
Усі ціни 56 →Объектив Fujifilm XF 16 mm f/2.8 R WR Black (16611667) | 16 359 грн. |
Об'єктив Fujifilm XF 16mm F2.8 R WR Black (16611667) 16611667 | 16 359 грн. |
FUJIFILM XF 16mm F2.8 R WR Silver (16611693) | 16 359 грн. |
Объектив Fujifilm xf 16mm f2.8 r wr Black (16611667) | 16 198 грн. |
FUJIFILM XF 16mm F2.8 R WR Silver (16611693) | 16 359 грн. |