Літня шина Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115S
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115S
Усі ціни 16 →Шина Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115S | 4 995 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115/113S | 5 242 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115/113S | 5 010 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 (235/65R16C 115S) | 5 214 грн. |
Летние шины Fulda Conveo Tour 2 235/65 R16C 115/113S 1001123353 | 5 287 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →