Вантажна шина Fulda RegioControl 295/80 R22.5 152M
Очікується у продажу 17 340 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioControl 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fulda RegioControl 295/80 R22.5 152M
Ціни на Fulda RegioControl 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioControl 295/80 R22.5 154M | від 17 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Fulda RegioControl 315/70 R22.5 154L | від 17 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Fulda RegioControl 315/70 R22.5 156L | від 18 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Fulda RegioControl 315/80 R22.5 156L | від 18 003 грн. | 2 пропозиції | ||
Fulda RegioControl 315/80 R22.5 156M | від 18 723 грн. | 1 пропозиція |