Вантажна шина Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M
Усі ціни 13 →Barum BF200 R (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M PR16 | 16 880 грн. |
Barum BF200R (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 16PR "3PMSF" | 16 500 грн. |
Грузовые шины Barum BF200 R (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 16PR 100131763 | 17 125 грн. |
BARUM BF 200R (рульова) 295/80R22.5 154/149M | 17 573 грн. |
BARUM BARUM BF 200R (рульова) 295/80R22.5 154/149M | 17 655 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M
Ціни на Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Barum BF200 R 295/80 R22.5 154M | від 16 105 грн. | 13 пропозицій | ||
Barum BF200 R 315/70 R22.5 154M | від 16 498 грн. | 5 пропозицій | ||
Barum BF200 R 315/80 R22.5 156K | від 18 246 грн. | 5 пропозицій |