Вантажна шина Barum BF200 M 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BF200 M 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BF200 M 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 8 →Barum BF200 M (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 18 962 грн. |
Barum BF 200M (рулевая) (315/80R22.5 156K) | 18 179 грн. |
Barum BF200M (руль-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 11 628 грн. |
Грузовые шины Barum BF200 M (рулевая) 315/80 R22.5 156/150K 1002116457 | 17 795 грн. |
Шини Barum BF200 M (рулевая) 315/80 R22,5 156/150K | 16 678 грн. |
ще 3 пропозиції