Вантажна шина Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L
Усі ціни 6 →Kumho KXS10 (рулевая) (295/80R22.5 154L) | 17 185 грн. |
Kumho KXS10 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149L 18PR | 16 962 грн. |
Грузовые шины Kumho KXS10 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149L 18PR 1002453112 | 17 513 грн. |
Kumho KXS10 (кермова) 295/80 R22.5 154/149L 18PR | 16 600 грн. |
Вантажні шини Kumho KXS10 (рульова) 295/80 R22.5 154/149L 18PR | 18 564 грн. |
Шина Kumho KXS10 (рульова) 295/80 R22.5 154/149L PR18 | 18 994 грн. |
Модификації Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L
Ціни на Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Kumho KXS10 295/80 R22.5 154L | від 16 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Kumho KXS10 315/70 R22.5 154L | від 21 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L | від 16 390 грн. | 6 пропозицій | ||
Kumho KXS10 315/80 R22.5 156L | від 17 599 грн. | 6 пропозицій |