Вантажна шина Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M
Усі ціни 12 →Sava Avant 5 (рульова вісь) 295/80 R22.5 154/149M | 18 100 грн. |
Sava Avant A5 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M | 17 830 грн. |
Sava Avant 5 (рулевая) (295/80R22.5 154M) | 17 959 грн. |
Sava Avant 5 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 18PR HL "3PSF" | 16 893 грн. |
Грузовые шины Sava Avant 5 (рулевая) 295/80 R22.5 154/149M 1002162396 | 17 780 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M
Ціни на Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Sava Avant 5 295/80 R22.5 154M | від 16 893 грн. | 12 пропозицій | ||
Sava Avant 5 315/70 R22.5 156L | від 16 152 грн. | 16 пропозицій | ||
Sava Avant 5 315/80 R22.5 156L | від 16 685 грн. | 12 пропозицій | ||
Sava Avant 5 315/80 R22.5 156M | від 18 882 грн. | 5 пропозицій |