Стайлер GA.MA CP1 Digital
GA.MA CP1 Digital |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GA.MA CP1 Digital
Ga.Ma CP1 Digital Ion Plus P11.CP1DGTION (SI0821) | 1 390 грн. |
Утюжок з іонізацією GA.MA CP1 Digital Ion Plus (P11.CP1DGTION) | 2 000 грн. |
Професійний прасочку для волосся GA.MA CP1 Digital (P11.CP1DGT) | 1 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →