Стайлер GA.MA Attiva Digital
Відео 3Фото 4 |
GA.MA Attiva Digital |
|
Істотною перевагою моделі є керамічні пластини з турмаліновим напиленням, які швидко нагріваються, не псують волосся і служать довше, ніж нагрівальні елементи зі звичайної кераміки. Ширина пластини складає 23 мм, а сам пристрій досить компактний і важить 235 грамів. Мінімальна температура нагріву складає 140 °C, максимальна — 220 °C. Стайлер GA.MA Attiva Digital оснащений дисплеєм, завдяки якому ви в будь-який момент можете подивитися поточний температурний режим, що дозволяє уникнути ненавмисного пошкодження волосся. На корпусі розташована петля для підвішування пристрою на будь-який відповідний для цього кріплення, що дуже зручно, якщо потрібно на час звільнити руки для, наприклад, для розчісування волосся або використання фена. Приємною особливістю є довгий триметровий шнур, завдяки якому можна працювати з стайлером навіть далеко від розетки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Купити GA.MA Attiva Digital
Усі ціни 22 →Випрямляч для волосся Ga.Ma CP9 Attiva Digital Tourmaline (GI0730/P21.CP9D | 1 249 грн. |
Випрямляч для волосся Ga.Ma CP9 Attiva Digital Tourmaline Black (P21.CP9DT | 1 699 грн. |
Ga.Ma CP9 Attiva Digital Tourmaline Black (P21.CP9DTO.NR) GI0730/P21.CP9DT | 1 199 грн. |
Ga.Ma CP9 Attiva Digital Tourmaline Black P21.CP9DTO.NR (GI0730) | 1 190 грн. |
Ga.Ma CP9 Attiva Digital Tourmaline (GI0730/P21.CP9DTO.NR) GI0730/P21.CP9D | 1 078 грн. |
- Температура нагрівання — 140-220 °C