Кавоварка Gaggia Anima Deluxe нержавіюча сталь (RI8761/01)
Відео 6 |
Gaggia Anima Deluxe нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gaggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gaggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gaggia Anima Deluxe нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Кавоварка Gaggia Anima Deluxe (RI8761/01) Anima Deluxe (RI8761/01) | 17 588 грн. |
Кофемашина автоматическая Gaggia Anima Deluxe (RI8761/01) | 16 999 грн. |
Кавомашина автоматична Gaggia Anima Deluxe (RI8761/01) | 17 115 грн. |
Gaggia Anima Deluxe (RI8761/01) | 16 850 грн. |
Кавоварка Gaggia Anima Deluxe RI8761/01 | 18 088 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →