Кавоварка Nivona CafeRomatica 790 чорний (NICR 790)
Відео 6Фото 10 |
Nivona CafeRomatica 790 чорний |
|
Кавоварку виробника Nivona можна віднести до автоматичних кавоварок на стику середнього і просунутого рівня. До головних фішок моделі потрібно віднести наявність автоматичного капучинатора з відвідним шлангом, що дозволяє використовувати практично будь-яку ємність з молоком, наявну під рукою (від склянки до банки або тетрапака). Також заявлена підтримка технології Aroma Balance System, яка дозволяє без додаткових налаштувань домогтися якісної екстракції (робочий тиск 15 бар) і відмінного аромату кави.
Саме так кавоварка Nivona CafeRomatica 790 працює за 8 наявними програмами, серед яких є Еспресо, крему, капучіно, лате макіато та інші. Крім цього багато заводські настройки можна змінити (фортеця, температуру, об'єм і т.д). А ще тут запропонована функція My Coffee, яка дає можливість створити і зберегти в пам'яті до 5 власних рецептів кавових напоїв. До інших фішок приладу відноситься наявність кавомолки з металевими жорнами і бункером на 250 грам, а також термоблока на 1455 Вт, який не змусить довго чекати приготування. А крім звичного підігріву чашок і сервісної самоочищення передбачений фільтр для води, інтуїтивний кольоровий дисплей і можливість віддаленого управління зі смартфона. Ще варто відзначити, що модель зустрічається в продажу не тільки в чорному забарвленні корпусу, але і в сріблястому, білому і «під нержавійку».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 790 чорний
Усі ціни 78 →Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 790 | 23 619 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 790 | 23 619 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 790 | 24 999 грн. |
Nivona Nivona NICR790 | 24 999 грн. |
Nivona CafeRomatica NICR 790 відвантаження день в день, свiже надходження | 22 549 грн. |
0 0 0 4 |
Придбав недавно цю кавоварку і ні граму не пошкодував. Якість на найвищому рівні, працює чудово. Робить дуже смачну каву, має для цього багато різноманітних налаштувань. Придбанням залишився задоволеним. Багато налаштувань Немає Евгений Сидоров: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
Відмінна машина для офісу, хоч звикнути до управління зможуть не всі співробітники одразу. Зручні налаштування та рецепти, приготування двох чашок одночасно, регулювання міцності, нагадування про зерна, фільтрація води та ароматну каву в результаті. зрозуміле меню та ароматна кава поки не знайшли Юлія: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
Відмінна машинка, топ за свої гроші, варить чудову каву і капучіно в один дотик Смак кави та капучіно, ерогономіка та юзер-френдлі інтерфейс, вбудований капучинатор, дизайн, наклейка made in Switzerland - Розташування кнопки включення апарата на лівій стороні під баком з водою - більш дурне і нелогічне розташування уявити складно.
- Величезна витрата води на самообслуговування - на різні промивання машина витрачає близько 60% води, 40% - на напої - Якщо машинка вимкнена, то її неможливо розбудити з програми, що позбавляє практичного сенсу наявність блютусів. - Машинка не бачить очищення піддону у вимкненому стані |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
- Підсвічування чашки
Модификації Nivona CafeRomatica 790
Ціни на Nivona CafeRomatica 790 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 білий | від 25 189 грн. | 19 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь | від 27 699 грн. | 14 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 795 сріблястий | від 25 080 грн. | 16 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 790 чорний | від 22 549 грн. | 79 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 791 чорний | від 22 581 грн. | 9 пропозицій |