Навушники
GamePro Headshot HS560
Відео 1Фото 6 |
GamePro Headshot HS560 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GamePro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GamePro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GamePro Headshot HS560
Навушники GamePro Headshot HS560 | 699 грн. |
Гарнитура игровая GamePro Headshot HS560 (Black) | 699 грн. |
Навушники GamePro Headshot (HS560) | 499 грн. |
Гарнітура GAMEPRO HEADSHOT HS560 | 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →