Ножівка Gartner 80001011
Фото 5 |
Gartner 80001011 250 мм300 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner 80001011
Пилка Gartner садова 460/300 мм. 80001011 | 625 грн. |
Ножівка Gartner у чохлі 460/300 мм (80001011) 80001011 | 625 грн. |
Садова пилка 460/300мм GARTNER 80001011 | 625 грн. |
Gartner Ножівка Gartner у чохлі 460/300 мм (80001011) 80001011 | 625 грн. |
Модификації Gartner 80001011
Ціни на Gartner 80001011 |
---|---|---|---|---|
Gartner 80001010 | від 344 грн. | 4 пропозиції | ||
Gartner 80001011 | від 625 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →