Ножівка Master Tool 14-6013
Фото 4 |
Master Tool 14-6013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6013
Ножовка садовая MasterTool Самурай 255 мм 14-6013 | 599 грн. |
Ножівка садова MasterTool Самурай 255 мм 14-6013 | 599 грн. |
Ножовка по дереву садовая MASTERTOOL "Самурай" 250мм (14-6013) | 509 грн. |
Ножівка садова MASTER TOOL 14-6013 255мм | 509 грн. |
Ножовка садовая MasterTool 250 мм 14-6013 | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →