Ручний розпилювач Gartner 80072042
Gartner 80072042 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner 80072042
Усі ціни 12 →Пістолет для поливу Gartner 8-поз. метал хромований (80072042) 80072042 | 399 грн. |
Gartner Пістолет для поливу Gartner 8-поз. метал хромований (80072042) 800 | 399 грн. |
Пістолет розпилювач Gartner, 8 режимів (80072042) 80072042 | 411 грн. |
Пістолет-розпилювач 8-поз. метал. хромов. GARTNER 80072042 | 399 грн. |
Пістолет-розпилювач Gartner 8-позиційний металевий хромований (48228007204 | 354 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →