від 206 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута
від 302 грн.статичний, платформа, полив: до 7 м, до 85 м², регулювання кута
від 322 грн.пістолет з душем, 1 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 785 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 180 м², регулювання кута
від 659 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 860 грн.турбозрошувач, платформа, полив: до 10 м, до 320 м², регулювання кута
від 794 грн.пістолет з душем, 5 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 159 грн.вертушка, ніжка, полив: до 5.9 м, до 110 м², регулювання кута, круговий полив
від 724 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 1 009 грн.турбозрошувач, платформа, полив: до 10.5 м, до 350 м², регулювання кута
від 819 грн.пістолет з душем, 5 режим(ів), насадка метал, регулювання тиску
від 326 грн.статичний, ніжка, полив: до 6 м, до 113 м², регулювання кута
від 278 грн.пістолет з душем, 9 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 285 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута
від 636 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 389 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 8.5 м, до 227 м², регулювання кута
від 256 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 114 грн.вертушка, ніжка, полив: до 4.5 м, до 64 м², регулювання кута, круговий полив
від 791 грн.пістолет з душем, 6 режим(ів), насадка метал, регулювання тиску