Набір інструментів Garwin GTK-0103094 (641060)
Відео 1Фото 4 |
Garwin GTK-0103094 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garwin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garwin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garwin GTK-0103094
Набор ручных инструментов Garwin 1/4" и 1/2", 94 предмета 641060 | 4 399 грн. |
Набір торцевих головок та біт Garwin, 94 шт 641060 | 4 600 грн. |
Набір інструменту GARWIN 1/4" і 1/2" 94 предмети (GTK-0103094) | 4 600 грн. |
Набір ручних інструментів 1/4" и 1/2" 6 гр. 94 предмета GARWIN 641060 (GTK | 4 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →