Набір інструментів NEO 10-212
Відео 1Фото 12 |
NEO 10-212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-212
Усі ціни 14 →Набір інструментів головки змінні Neo Tools 10-212 (108 шт.) | 4 910 грн. |
Набор инструментов Neo Tools 10-212 | 4 127 грн. |
Набір інструментів Neo Tools 108шт, 1/2", 1/4", CrV, кейс (10-212) 10-212 | 4 906 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, Набор торцевых головок, 108шт, 1/2", 1/4", Cr | 4 363 грн. |
Набір гайкових ключів Neo Tools 10-212 (108 шт.) | 4 905 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →