Лампочка Gauss LED ELEMENTARY A60 20W 6500K E27 23239
Товар застарів 119 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: Е27 (звичайний); Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 20; Аналог ЛЗП (Вт): 150; Світловий потік (лм): 1750; Колірна температура (К): 6500; Заявлена тривалість роботи (год): 25000; |
Gauss LED ELEMENTARY A60 20W 6500K E27 23239 1 х 7 Вт, 2700 К 1 х 10 Вт, 3000 К1 х 15 Вт, 2700 К1 х 20 Вт, 4100 К 6 Вт, 4100 К 7 Вт, 3000 К 7 Вт, 4100 К 10 Вт, 2700 К10 Вт, 3000 К 10 Вт, 4100 К10 х 7 Вт, 2700 К 10 х 7 Вт, 4100 К 10 х 10 Вт, 2700 К 10 х 10 Вт, 3000 К 10 х 10 Вт, 4100 К 10 х 15 Вт, 2700 К 10 х 15 Вт, 4100 К 10 х 20 Вт, 4100 К 15 Вт, 4100 К20 Вт, 2700 К 20 Вт, 6500 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY A60 20W 6500K E27 23239
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY A60 20W 6500K E27 23239 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 3000K E27 102502110 | від 72 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 15W 2700K E27 23215 | від 80 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 2700K E27 23210 | від 42 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220 | від 42 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 15W 4100K E27 23225 | від 80 грн. | 1 пропозиція |